Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Обгрунтування технічних характеристик предмету закупівлі

Дата: 10 травня 2023 о 10:24, Оновлено 10 травня 2023 о 10:28
Автор: Фатич М. А.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання бюджетних коштів» (зі змінами)

Деревина дров’яна непромислового використання (1 група, 2 група)

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, його категорія:

2. найменування замовника:  Зарубинецький ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області

3. місцезнаходження замовника: 13425, Житомирська область, Бердичівський район, с. Зарубинці, вул. Центральна,50

4. ідентифікаційний код замовника: 20409398

5. категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частина першої статті 2 Закону (п.3ч.1 ст.2 Закону)( юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів)(за наявності): ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина.

Розмір бюджетного призначення та /або очікувана вартість  предмета закупівлі: 312500,00 грн. (триста дванадцять тисяч п'ятсот гривень, 00 копійок)

Код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 2275

Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор плану закупівлі:  UA-P-2023-05-03-003149-c ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-03-011404-a

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Предмет закупівлі

Одиниця виміру

Загальна очікувана кількість

Технічні та якісні характеристики

Паливна деревина непромислового використання (1 група)

м.куб.

125

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі ГОСТ 3243-88;ТУУ16.1-00994207-005:2018 «Технічні умови .Деревина дров’яна. Класифікація, облік,  технічні вимоги»; ТУУ16.1-00994207-001:2018 «Лісоматеріали круглі та пиляні. Візуальні характеристики. Класифікація, терміни та визначення, способи вимірювання»; ТУУ16.1-00994207-004:2018 «Лісоматеріали круглі. Маркування, сортування, транспортування приймання, облік та зберігання»;ДСТУ-4020-2-2001«Лісоматеріали круглі та пиляні. Методи обмірювання та визначення об’ємів, частина 2.  Лісоматеріали круглі» та Додатку А до ТУУ ТУУ16.1-00994207-005:2018. Дрова паливні повинні бути очищені від сучків. Висота сучків що залишилася, не повинна перевищувати 30 мм. Дрова можуть бути як в корі, так і без кори. Деревина приймається партіями. Деревина І  групи порід (береза, граб) ІІ групи порід (сосна, вільха). Довжина 1м-2, з похибкою_(+,- 0,02 м).

Паливна деревина непромислового використання (2 група)

м.куб.

125

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2023 рік, грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість  ціни на товар, вартість страхування, завантаження, транспортування та розвантаження, податки і збори, обов’язкові платежі, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання обсягу товару за календарний 2022 рік. Розрахунок очікуваної вартості товару був здійснений методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в Україні 18.02.2020 №275 з урахуванням роз’яснень Мінекономіки від 20.08.2019 р. №3301-04/34980-06 «Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі » та №3304-04\55366-06 від 10.09.2020 р. «Щодо передумов здійснення закупівель»  шляхом моніторингу середньоринкових цін на деревину, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснюється пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації  про ціни товарів що містяться в мережі Інтернет  у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «Prozorro» щодо аналогічних закупівель, проводились ринкові консультації.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.